אטרקציות

מגוון רחב של אטרקציות ומרכזי מבקרים באתרי תיירות שונים ברחבי הארץ.

 

מיין לפי
הצג בעמוד

הבית של סוזן

הבית של סוזן - מקום שכולו חוויה . הפרויקט שמאפשר לנוער בסיכון בבירה ליצור: נערים ונערות בסיכון מגיעים לבית בירושלים, שם הם מייצרים דברי אמנות שונים ומוכרים אותם. הפרויקט נתמך כבר 11 שנה על ידי הקרן לידידות.
התקשר לקבלת מחיר

הגן הבוטני האוניברסיטאי בירושלים

אודות הגן הבוטני - הגן הבוטני הוא פנינה של טבע בלב ירושלים, מוקד לתיירות ובילוי, אירועי תרבות ומרכז לחינוך והדרכה. הגן משתרע על פני 120 דונם ומציג את אוסף הצמחים החיים הגדול ביותר בישראל, בתצוגה של פריחות מרהיבות בכל ימות השנה.
התקשר לקבלת מחיר

שילה הקדומה

אלפי שנות הסטוריה מתנערות מעפרן בשילה הקדומה. אתר שילה הקדומה מזמין אתכם לבוא ולחוות את ימיה הקדומים של שילה ואת סיפורי התנ"ך, דרך שבילי האתר, וסיורים במרחבי גוש שילה.
התקשר לקבלת מחיר

מרכז קטיף

המרכז החדש בניצן יפגיש אתכם עם סיפור גוש קטיף החל בהיסטוריית האזור, הקמתו של גוש ההתיישבות בעת החדשה והתפתחותו דרך תכנית ההתנתקות וכאב העקירה ועד לאתגרי הצמיחה מחדש מרכז מורשת גוש קטיף הינו גוף ממלכתי שהוקם מכוח החוק ומטרתו לספר את סיפור ההתיישבות בגוש קטיף ובצפון השומרון ולעסוק בערכים הלאומיים והחינוכיים הקשורים למפעל זה למען הדורות הבאים. במרכז המבקרים אפשר להיפגש עם סיפור ההתיישבות של גוש קטיף על כל מרכיביו: ההתיישבות,ההתמודדות עם הטרור, המאבק והעקירה והצמיחה מחדש. המרכז מקיים באופן סדיר, פעילויות הנצחה, מחקר, חינוך ותודעה הקשורות במורשת גוש קטיף וצפון השומרון.
התקשר לקבלת מחיר

מרכז המבקרים השער לנגב

מרכז המבקרים "השער לנגב" (רחוב ההגנה 30 העיר העתיקה באר שבע ) המקום מתאים לקבוצות בתיירות חינוכית, פנים ונכנסת. כמו כן, המרכז מציע יציאה לסיורים בנגב כולל הדרכה . ממתינים להזמנותיכם .
התקשר לקבלת מחיר

מרכז המבקרים אילן רמון - מצפה רמון

מרכז המבקרים מכתש רמון מציע חווית ביקור מדהימה, המשלבת בין סיפור חייו של האסטרונאוט הישראלי הראשון אילן רמון, לצד היכרות עם המכתש הגדול בעולם, המציג תופעות נוף וגיאולוגיה ייחודיות בקנה מידה עולמי.
התקשר לקבלת מחיר